Monthly Archive: Aralık 2015

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen saç rengi 5.15 Efsane Kahve olarak Loreal tarafından hazırlanmaktadır. Özellikle bu rengin Türkan Şoray’ın saç renginden esinlenerek oluşturulduğu belirtilmektedir. Başarılı oyuncumuz son zamanlarda ülkemizi temsil ettiği birçok etkinlikte bu saç rengini kullanmaktadır. Özellikle çok açık ten rengine sahip olmayan kişilerde ve kahverengi göz rengine sahip kadınlarda ortalama bir makyaj ile çok güzel duracağını düşünüyoruz. Uçuk bir ruj rengiyle de güzel kombin olması mümkün durumda.

fahriye evcen saç fahriye evcen saç boyası  fahriye evcen 5.15

Saçlarınız için efsane renk: Buzul çikolata

barbara palvin saç rengi

Barbara Palvin’in tercihi “Çikolata Kahve”

Daha önceleri çikolata kahve rengi ile ilgili saç konusunda yazdığımız yazıyı hatırlarsınız. Bu kez size bambaşka ve ilginç bir renk tanıtmak istiyoruz. Buzul çikolata. Aslında diğer renklere kahverengi, çikolata ve kestane renklerine çok yakın ancak dikkatli bakıldığında daha ışıltılı ve göz alıcı olduğunu fark edeceksiniz. Bu renk hazırlanırken özellikle Türkan Şoray’ın saçının renginden esinlenildiğinden de bahsedilmekte.

Loreal Elseve serisinin Efsanevi Kahveler kategorisindeki rengin numarası 5.15 Buzul Kahve diye geçiyor.

Çikolata renginin değişik tonları hemen hemen çoğu ten rengine uyum sağlaması ve diğer boyalardan kolay geçiş özelliği, sade ve şık duruşu nedeniyle en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Ayrıca kıyafetler ile kombine özelliği de diğer açık yada koyu renklere göre daha rahat.